
A kezelés pihenést, megnyugvást ad a feszült, fáradt testnek vagy a begörcsölt, nyugtalan léleknek. Gyógynövényes olajokkal masszírozom a hátat, vállakat, karokat, nyakat, fejet és az arcot. Finom mozdulatokkal, tiszta olajokkal, halk zenével segítem a feszülések oldását. Olykor a masszázs kiegészül légzőgyakorlattal, tornával, vagy beszélgetéssel.

A kezelésekhez a Styx Naturcosmetics termékeit (www.styxnaturkozmetika.hu) használom, melyek kitűnő minőségű természetes alapanyagokból készülnek.
Illóolajai vadon termő növényekből ill. biokertészetekből származnak, 100%-os tisztaságúak. Egyedi recept alapján készített masszázsolajai a különleges és speciális hatóanyagok kombinációjával számos probléma megoldására adnak lehetőséget. Nyugtatnak, ellazítanak, harmonizálnak vagy éppen serkentik a vérellátást, melegítik és regenerálják a fáradt és ernyedt izomzatot.
